Innovation Seminar

کمپین فصل دوم جشنواره مجازی عملکردهای نوآورانه آذر ماه 1395

  يکشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶

Image

در کمپین فصل دوم جشنواره مجازی عملکردهای نوآورانه 16 عملکرد نوآورانه به منظور تکمیل فرآیند کارشناسی و آشنایی بیشتر هیات داوران ارایه شد.

گالري عکس
در این کمپین که 14 آذر 95 در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد، دکتر ترابی دبیرستاد نوآوری دانشگاه، برگزاری آن را فرصتی برای معرفی تلاش های همکاران و ایجاد ارتباط میان اندیشه های مختلف  دانست و افزود: برای اینکه بتوانیم در مرزهای دانش و نوآوری حرکت کنیم باید به هم افزایی در حوزه های مختلف کاری دست یابیم و با رسیدن به این پیوستگی قطعا فراتر از انتظار عمل خواهیم کرد.
دکتر ترابی بابیان اینکه 16 عملکرد نوآورانه در کمپین فصل دوم جشنواره امسال ارایه می شود افزود: از مجموع 38 موضوع ثبت شده در سامانه، پس از کارشناسی اولیه 16 موضوع برای ارایه در این کمپین انتخاب شد.
وی با اشاره به محور فصل دوم با عنوان ارتقا کارآمدی گفت: این کمپین در واقع تکمیل فرآیند کارشناسی و فرصتی است که کارشناسان و اعضای هیات داوران با موضوعات ثبت‌شده بیشتر آشنا شوند و به افراد ارائه کننده فرصت داده می‌شود موضوع نوآورانه خود را به‌صورت مختصر معرفی کنند.
دبیرستاد نوآوری دانشگاه، با تاکید بر مشارکت همکاران در انتخاب موضوعات نوآورانه گفت: فاز بعدی این فصل برپایی نمایشگاه و شرکت در رأی گیری سامانه مجازی است که نیاز به مشارکت جدی همکاران در سطوح مختلف دانشگاه دارد.
16 موضوع نوآورانه‌ای که در این کمپین ارائه شد بدین شرح است:

خبرنگار: سمیرا کرمی
عکس: میثم عطری

  فایل ضمیمه